Logo Plusdent

Fotogalerie

Logo GABA International

S podporou GABA international

 • Preventivní prohlídky i profylaxi

  Předcházeni vzniku zubního kazu. Nabízíme aplikaci fluoridových laků vhodných jako zvýšená ochrana proti kazivosti.
 • Konzervativní ošetření – sanace zubního kazu

  K opravám poškozených tvrdých zubních tkáni užíváme materiály Vivadent, TetricEvoceram, patřící k absolutní světové špičce ve vývoji a výrobě zubolékařských materiálů.
 • Endodoncie, ošetřování kořenových kanálků

  Užíváme nejmodernějši postupy plněni tzv. tekutou gutaperčou.
 • Estetická stomatologie

  Využíváme moderních postupů modelace metodou stratifikace zajišťující tzv. neviditelné výplně.
 • Pedostomatologie, ošetřování dětských pacientů

  Ošetřujeme ratolesti našich dospělých pacientů od jednoho roku do osmnácti let. Péče o děti je velmi náročná z toho důvodu mnoho zubních lékařů tuto péči odmítá poskytovat. Zajišťujeme i případnou následnou ortodontickou léčbu.
 • Protetika fixní i snímatelná

  Celokeramické i kovokeramické korunky a můstky k náhradě poškozených či ztracených zubů. Zhotovujeme i částečné a celkové náhrady imediátní - okamžitě po ztrátě zubů. Stanovení individuelního léčebného plánu.
  – Protetická rozvaha
  – Předběžná kalkulace
  – Zohlednění finančních možnosti pacienta i jeho přání.
 • Chirurgie

  Provádíme extrakce mléčných i stálých zubů. chirurgické šetření obtížného prořezávání zubů moudrosti, dekapsulace, odstraňování retních uzdiček, ošetření úrazových stavů. Dlahování poškozených zubů.
 • Parodontologie

  Provádíme léčbu akutních i chronických zánětů dásni. Preventivní i terapeutické odstraňování zubního kamene Ošetřování oparů, aftů i jiných nemocí ústní sliznice. Nabízíme i ultrazvukový systém Vector pro čištění subgingiválního kamene.
 • Rentgenové vyšetření

  RVG - radioviziografie Trophy. Pomocí počítače se převádí RTG snímek na digitální obraz, který okamžitě vidíme na obrazovce počítače. Program pro vyhledávání skrytých kazů.
 • Bělení zubů

  Užíváme systém „Domácí bělení“, metodu certifikovanou ADA
 • Následná péče

  Zajišťujeme následnou péči v oboru ortodoncie a implantologie.
 • Dentální hygiena

  Nejen zářivý úsměv, ale i svěží dech je vizitkou spokojeného , úspěšného a zdravého člověka. Základním předpokladem k zajištění svěžího dechu je perfektní ústní hygiena.

  Odpověď je jednoduchá : "Tak dlouho - až jsou čisté." Délka čištění je velmi individuální,ale výsledkem by měl být v každém případě čistý chrup. To nejpépe poznáte tak, že si přejedete špičkou jazyka po zevní, tedy ke rtu přivrácené ploše horního špičáku. Tato plocha je vždy sklovitě hladká - jazyk po ní sklouzne jako po namočeněm porcelánovém hrníčku (čistotu této plochy zajišťuje průběžně pohyb retního kruhového svalu).

  Pak zkuste přejet špičkou jazyka vnitřní plochy dolních stoliček. Cítíte rozdíl? Máte pocit, že jsou jakoby porostlé mechem? Příčinou je mikrobiální plak, který je třeba odstranit. Pořádně vyčistěte všechny plošky - do hladka !  Používejte kvalitní (neopotřebovaný) zubní kartáček s co nejmenší pracovní hlavičkou , velká se v tom malém prostoru prostě nevytočí. Znovu vyzkoušejte přejet po všech ploškách zubů špičkou jazyka. Už jsou všechny plošky stejně hladké jako špičák? Ne?  Tak znovu do práce. A teď už se soustřeďte jen na plošky, které nejsou sklovitě hladké. Prostředků pro ústní hygienu je na trhu velký výběr.

  Nezapomeňte, že zápach z dutiny ústní může být způsobem i některými vnitřními onemocněními. Nedaří -li se Vám  nepříjemný dech zlikvidovat správnou hygienou, navštivte svého zubního lékaře. Nezapomínejte na to 2x ročně ani v případě, že žádné problémy nemáte.

 • RTG vyšetření

  OPG – RTG

  Ortopantomografický rentgen nové generace poskytuje okamžitý přehled o zubech obou čelistí, čelistního kloubu i dutin

Komplexní stomatologická péče pro děti, dospělé i seniory

Našim pacientům poskytujeme:

Copyright PLUSDENT s.r.o. © 2018. All rights reserved.